O firmie

Firmę impresariART NOWOTNY od innych odróżnia przede wszystkim to, że jest MOJA. Mam więc pełen wpływ na konfigurowanie oferty DLA WAS (o tym w zakładce OFERTA). W ofercie znajdziecie Państwo własne produkcje artystyczne jak również propozycje współpracujących z firmą Artystów.

Lata pracy w terenie… tak by można eufemistycznie skwitować największy atut mojej firmy jakim jest doświadczenie. Zorganizowałem kilka tysięcy koncertów Orkiestry Teatru ATA i Kabaretu PĘTLA (o tym w moim kulturalnym cv). W moim notatniku teleadresowym mam zapisanych kilka tysięcy OSOBISTYCH KONTAKTÓW z Artystami, instytucjami i menedżerami - z rodziną też ;-) co sprawia, że kiedy dzwonię widzą na wyświetlaczu moje imię i odbierają połączenie, bo darzą mnie ZAUFANIEM. Przy takiej korelacji organizacja odpowiadającego zleceniodawcy wydarzenia artystycznego staje się łatwiejsza. Podejmuję się organizacji imprez klubowych i plenerowych, koncertów, przedstawień teatralnych, tras koncertowych, wystaw i instalacji (swoje potrzeby możecie Państwo określić w formularzu w zakładce ORGANIZUJESZ IMPREZĘ?). Jeśli czegoś lub kogoś nie ma w mojej ofercie, nie znaczy to, że nie mogę podjąć się realizacji… Lata pracy w terenie…

Dysponuję własnym sprzętem nagłaśniającym na salę do 300 osób (mikser, kolumny, okablowanie i mikrofony). Jeśli zachodzi taka potrzeba, zapewniam swoim Klientom także kompleksową obsługę promocyjną przy realizacji zaplanowanego przedsięwzięcia (druk plakatów, katalogów, ulotek oraz obsługa audiowizualna).

Nie waham się również podejmowania współpracy przy realizacji odrębnych projektów artystycznych, dlatego więc zapraszam też do współpracy Artystów, którym mogę zaproponować wspólną realizację przedsięwzięcia (zakładka ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY).

Świat to globalna wiocha, mówią fachowcy od PR. Sprzyjając tej tezie w zakładce NOWOTNY POLECA znajdziecie Państwo imprezy organizowane przez moją firmę, jak również wydarzenia artystyczne zaprzyjaźnionych ze mną Artystów i firm. Nie bez znaczenia jest również spięcie mojej strony z portalem społecznościowym Facebook, co działa oczywiście w obie strony.

A skąd się wziął impresariART NOWOTNY? Z DETERMINACJI i KONIECZNOŚCI. Po przeprowadzce w styczniu 2010 do Słupska znalazłem się w nowym dla siebie otoczeniu i… bez pracy. W maju znalazłem ogłoszenie na stronie internetowej Urzędu Miasta o konkursie „Własna firma po 45 roku życia”, do którego złożyłem aplikację. Startowało ponad 120 osób, zostało 30 i po przejściu szkoleń i weryfikacji projektów uzyskałem dotację inwestycyjną. 16 listopada 2010 roku zarejestrowałem działalność gospodarczą, znaczy MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ ARTYSTYCZNĄ.

 

                                                                         zapraszam do współpracy

 

windows live messenger indir
limewire indir